Заміж після 30

Якщо до 30 років дівчина не встигла мати сім’ю, питання заміжжя часто стає хворобливою темою. Чомусь щасливі у шлюбі подруги перетворюються на предмет тихої заздрості, а діти на вулиці – об’єктами обожнювання. Але вийти заміж після 30 років, насправді, не так вже й погано, а в тому, що це не сталося раніше, можна знайти безліч позитивних моментів. . Адже у багатьох до цього часу або є або був шлюб, а деяким чомусь не пощастило з пошуком другої половини. Отже, щоб одружитися – не потрібно хотіти саме цього. Потрібно планувати створення міцної родини з коханою людиною, а не просто швидше вийти заміж за когось, для галочки. Крім того, не потрібно робити це своєю нав’язливою ідеєю і бачити в кожному чоловікові потенційного чоловіка. Так ви не вийдете заміж, а тільки відлякаєте можливих кавалерів. Саме внутрішній настрій відіграє величезну роль у можливості заміжжя у такому віці.

Адже заважає вам вийти заміж не вік, а сформовані за ці роки принципи та нажиті комплекси. Напевно на даному етапі у дівчини з’являються завищені вимоги до майбутнього обранця. Крім того, ваші комплекси і серйозність можуть бути відштовхуючим моментом у спілкуванні з протилежною статтю. Зацікавити чоловіка може весела дівчина, а не плакса із купою проблем. З наболілим потрібно звертатися до подруг.

Якщо ви будете цікавою для себе самою та взагалі багатогранною особистістю, то обов’язково зацікавите гідного кандидата на вашу руку та серце. Розвивайтеся, ходіть у кіно, на виставки та концерти, займіться шейпінгом чи танцями, читайте, і тоді ви навряд чи будете нудною людиною. Крім того, на таких заходах можна познайомитися з кимось не менш цікавим, ніж ви і зі схожими інтересами.

Сидячи вдома на дивані або у подруги на кухні, навряд чи буде шанс, зустріти свого нареченого. Багато людей знайомляться на сайтах знайомств. Спробуйте такий варіант, але, перш ніж піти на зустріч, дізнайтесь більше про кавалера. Потім спробуйте поспілкуватися деякий час по телефону і, якщо ця людина вам дійсно приємна, вирушайте на перше побачення.

Якщо вам трохи за 30, але поруч поки ще не спить коханий чоловік і не бігають дітлахи, не потрібно ставити на собі тавро старої діви. У пізньому, за слов’янськими мірками, заміжжя є безліч позитивних сторін. У багатьох європейських країнах і США взагалі не прийнято виходити заміж до цього віку, адже жінці потрібно самореалізуватися, отримати освіту і перспективну роботу, просунутися кар’єрними сходами, обзавестися житлом, авто і тільки потім думати про шлюб. І це нормально.

У такому віці жінка вже розуміє, чого хоче від життя і хто їй потрібен поряд. Адже досвід – велика сила. Шлюби, до створення яких підходять обдумано, набагато міцніші за ті, що стали результатом юнацької закоханості та максималізму. У зрілих шлюбах рідше постають матеріальні, житлові та побутові питання як проблема, і до планування дитини ставляться серйозніше. Адже головне – це не просто одружитися, а створити міцну щасливу сім’ю.